Chcete si kúpiť nejaký led pásik? Rozmýšľate nad tým, v ktorom obchode ho kúpite a aký typ led pásiku vyberiete? Viete o tom, že sa neodlišujú len farebne, ale aj inakšími parametrami? Že existujú kvalitnejšie led pásiky a tie, ktoré už zasa až také kvalitné nie sú? Premýšľali ste nad tým alebo ste chceli kúpiť prvý led pás, ktorý vám príde pod ruku?

christmas-18106_1920

Takže mohlo by vám byť jasné, že led pásy nie sú všetky rovnaké. Tak ako dnes takmer vo všetkom existuje milión variant. Uľahčím vám však výber a prinášam vám novinku, ktorá zožala úspech – led pásy smd 1808 https://www.ledprodukt.sk/221-led-pasy-smd-1808.

Čím sú tieto led pásy iné od tých bežných led pásov?

Obsahujú viac menších svetielok, čo spôsobuje to, že svietia jednotnejšie. Máte z toho pocit ako keby to nebolo veľa malých svetielok, ale jedno veľké dlhé svetlo. O takýto dojem sa výrobcovia snažia už dlhé roky a teraz sa to konečne podarilo. Sú distribuované so zárukou Až 5 rokov, čo vám negarantuje takmer žiadny iný obchod s led pásikmi alebo s hocičím iným. Väčšinou je klasická záruka 2 roky a ďalej sa o to nikto nestará. Sú stavané aj na to, aby svietili väčšinu dňa, tak sa nemusíte obávať ich nakúpiť aj do kuchyne vašej reštaurácie. Vďaka predĺženej záruke ich môžete vyskúšať, či naozaj fungujú svietiť dennodenne toľko veľa hodín. Myslím však, že to bolo testované, takže budete spokojní.

light-2431269_1920

Samozrejme, že ako takmer všetky led pásy aj tieto nájdete v studenej, teplej a neutrálnej bielej. To sú už také klasické parametre, ktoré máte pri každom led páse garantované.

No čo, tak ste radi, že ste sa dnes znovu niečo nové dozvedeli? Máte v tom jasnejšie a už viete po akom led pásiku máte siahnuť? Bolo to pre vás obohacujúce alebo ste to už dávno vedeli? Viete sa orientovať aj v takýchto praktických veciach do domácnosti, či to za vás rieši niekto iný? Máte predstavu o tom, koľko rôznych variant led pásikov ešte existuje?

Posted in Nezaradené