Je však dôležité si pripomenúť, že ak si samy nebudeme pripadať krásne, tak komu ešte vôbec budeme také pripadať? V každej knihe si prečítate, že ak chcete, aby sa do vás niekto zaľúbil, musíte sa v prvom rade zaľúbiť sama do seba. Ale to je niečo, čo niektorí ľudia nezvládajú. Nevedia sa mať radi. A to je základ, ktorý musíte zvládnuť.

tanec
 
Hovorí sa, že žena sa stane nezastaviteľnou vo chvíli, keď si uvedomí, že si zaslúži to najlepšie. Toto je myšlienka, ktorú je veľmi ľahké vysloviť. No oveľa ťažšie je uvedomiť si, že je to naozaj pravda. Vy ste krásna a nech si teraz pripadáte akokoľvek zle, zaslúžite si to najlepšie. Nezáleží na tom, ktorý muž vám zlomil srdce. Kto vám povedal niečo, čo vás zasiahlo a s čím sa jednoducho nemôžete doteraz zmieriť. Je dôležité, aby ste na toto všetko zabudli. Len tak sa môžete pohnúť ďalej. A verte tomu, že vy sa ďalej určite pohnete.
 
1. Napíšte všetko, čo vás trápi.
Teraz urobte tú najhoršiu časť. Napíšte všetko, čo sa vám na sebe nepáči. Zahrňte do toho úplne všetko, pokojne aj povahu, je to len na vás. Podstatné je, aby ste to napísali úplne všetko, do podrobností. A viete, čo by ste mali urobiť potom? Ten papier roztrhajte alebo spáľte, čokoľvek len chcete. Dáte tak sama sebe najavo, že to nie je pravda.
 
2. Napíšte, čo na sebe milujete.
Teraz opäť zoberte papier (ideálne nejaký vzorovaný alebo jednoducho farebný, ktorý máte rada) a napíšte všetko, čo na sebe milujete. Do detailov. Pokojne aj znamienko, ktoré máte pod okom alebo to, že máte úžasný zmysel pre humor. Napíšte tam, že sa viete zasmiať sama na sebe.

krásná dívka
 
3. Uverte tomu.
Verte tomu, čo ste o sebe napísali. Dajte si ten papier niekde, kde sa naň budete neustále pozerať, kde ho jednoducho nespustíte z očí. Uvidíte, že vám to určite pomôže. Musíte si to však neustále opakovať, aby ste tomu uverili. Skúste na to myslieť a meditovať.