Ani naša filmová tvorba neostáva po zadu a vychádzajú samé novinky ktoré sa oplatia pozrieť. Poďme si ich krátkosti predstaviť .
 
Ø  Dogg
 
Pôjde o 4 príbehy ktoré sú v jednom filme. Bude mať 4 žánre. V tomto filme pôjde o strach v podobe  psychologickej  drámy , mysteriózny horor a ako taký thriller , a trochu z prostredia gangsterského života. Film Dogg by sa mal dostať do kín začiatkom novembra tohto roku.
filmový pás
 
Ø  Kto je ďalší ?
 
Film na motívom poviedok  Mira Drobného ktorý režíroval aj film Sídliskový sen. Príbeh je o používaní internetu a jeho nástrah ktoré môžu viesť až k smrti. Tento film je podľa skutočných udalostiach ktoré sa reálne stali. Tento film bude mať prvú premiéru na budúci rok v júni 2018.
 internetový vyhledávač

Ø  Moja prvá a druhá samovražda
 
Tento film je pod žánrom tragikomédie. Tento film je o mladých ľuďoch ktorý chcú spáchať samovraždu ale nijak sa im to nepodarí. Ak tento film si môžeme pozrieť v kinách už na budúci rok v júni 2018 .
 
Ø  Čertovské pero
 
No čo myslíte o aký žáner pôjde. Poďme si predstaviť v krátkosti príbeh . Hriechy v pekle zapisuje magické pero z kohúta samotného Lucifera. Každý hriešnik má v pekle založenú vlastnú zložku a vždy, keď sa zložka zaplní, čerti vyrazia na povrch, aby hriešnika odviedli do pekla. Ak prestane čertovi pero fungovať musí Bonifác zaobstarať nové . Avšak sám popletení Bonifác urobí v mestečku chaos a myši všetko napraviť. Priemerná tohto filmu sa dostane do kín v novembri 2018.
 
Ø  Moc
 
Pôjde o drámu ktorá sa stavia proti politikom a politickým názorom. Vysoko postavený politik zabije človeka a bude sa snažiť svojou mocou zahladiť všetky stopy. V príbehu sa odkrýva politická moc ktorá je v popredí aj v  politike. Tento film sa mal dostať do kín na prelome roku 2018 a 2019.
 
Ďalšie Slovenské novinky prídu do kín v priebehu budúceho roka . Zatiaľ však nie je známe o aký žáner sa bude jednať a o čom bude dej. Všetky informácie budú známe až budúci rok.