Ak sa Vám stala určitá nepríjemnosť, kedy ste prišli k úrazu a cítite prudkú bolesť ktorá neprechádza, mali by ste na zranenie skúsiť aplikovať produkt ALFA SILVER.
Ide o 125 ml sprej, ktorý obsahuje ionizované striebro, ktoré nastriekame na ranu a okamžite začíname cítiť úľavu. Našu ranu zasype taký biely prášok obsahujúci 3 % ionizovaného striebra, ktorý má hojivé účinky pri poraneniach na koži. Či už ste sa porezali, obarili vriacou vodou alebo spadli, skrátka na zranenia nastriekame toto ionizované striebro v podobe prášku a začneme cítiť hojivé účinky na mieste, kde sme prášok nastriekali. Takéto balenie produktu ALFA SILVER je vhodné poskytnúť aj ako prvú pomoc, no môžeme ho aplikovať aj naďalej, pokiaľ sa rany nadobro nezahoja. Ako som vravel, po aplikovaní pôsobí okamžite, takže 125 ml balenie nám bohato stačí. Odporúčam pre každého, kto má momentálne boľavé rany na koži. Určitú úľavu pocítite za krátky čas a za hodinu či dve už Vám bude určite podstatne lepšie. Ak Vás zranenie bolí i pri spánku a nemôžete sa dobre vyspať, aplikujte ho na rany aj pre spaním a obviažte.
první pomoc
Osobne sa mi stalo, že som si pri varení obaril skoro celú ľavú ruku a obe stehná. Bolesť to bola príšerná, no tento prášok mi pomohol a nemusel som ísť ani do nemocnice. Bolesť sa stupňovala a bola na nevydržanie, no otec mi priniesol tento sprej a ten mi skoro okamžite pomohol a ešte som v tú noc aj zaspal bez bolestí. Kým som si nenastriekal tento prášok, vôbec nič mi nezaberalo a ani si nechcem predstaviť, koľko hodín by ma tá bolesť ešte mučila. Keď som sa dostal z toho najhoršieho, na rany som si ho ešte preventívne aplikoval, aby sa mi rýchlejšie zahojili.
červený nápis
•        ALFA SILVER po rýchlom aplikovaní na ranu bráni usádzaniu baktérií a nie sú známe žiadne vedľajšie účinky. Lieči prirodzenou cestou, dokonca ani nepáli, neštípe, cítite len taký príjemný chlad, úľavu. Neobsahuje zo žiadnu zložku, ktorá by bola získaná zo zvieracích tkanív.