Podľa nedávno zverejnených štatistík telekomunikačného úradu využíva pevnú telefónnu linku pre pripojenie k internetu viac ako jedna štvrtina našich domácností. Ak sa táto skutočnosť týka i Vás, a nie ste úplne spokojní s kvalitou Vášho pripojenia a hľadáte nejaké vhodné riešenie, to nájdete v spoločnosti TP-Link, ktorá pre Vás už niekoľko rokov vyrába modemy. Ich výrobky sú veľmi kvalitné, výrazne zrýchľujú a skvalitňujú príjem internetu a vyrieši aj domáce wi-fi pripojenie po celom Vašom byte alebo dome.

síť
 
Router TP-Link
 
–        Modem, pod označením TP-Link TD-W9980B, je kombináciou širokopásmového VDSL2 modemu a rýchleho wi-fi routera.
–        Tento nový model je samozrejme kompatibilný aj so staršími štandardmi typy ADSL.
–        Prostredníctvom vysokorýchlostnej bezdrôtovej siete wi-fi alebo gigabitových portov, dokáže obhospodáriť aj niekoľko užívateľov naraz a to všetko s pripojením s rýchlosťou až 100 Mb za sekundu.

wi-fi

–        Modem je teda ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú užívať plynulých, neprerušovaných hovorov, stabilných videokonferencií, streamovanie videa alebo príjmu televízneho vysielania vo vysokom rozlíšení a kvalite.
–        Vďaka tomu, že router pracuje v dvoch pásmach, a to v pásme 2,4 GHz a v pásme 5 GHz súčasne, môžeme pásma ľubovoľne meniť podľa zaťaženia.
–        Disponuje celkom šiestimi výkonnými anténami, z ktorých sú tri externé a tie idú ľubovoľne odnímať.

internet

–        Vďaka týmto anténam a veľmi silnému a stabilnému signálu, získate vynikajúce pokrytie všetkých zákutí Vášho domu, bytu alebo kancelárie a k internetu sa budete môcť pripojiť aj na balkóne, terase alebo záhrade pri dome.
–        Výhodou dvoch pásiem tohto modemu je, že náročné úkony ako on-line hranie alebo streamovanie HD videí môžete zveriť voľnému 5 GHz pásmu, zatiaľ čo obvykle zahltenie 2,4 GHz pásmo si zaberú menej náročné činnosti.
–        Touto kombináciou a možnosťou tak dostanete skvelú prenosovú rýchlosť až 600 Mb za sekundu.

–        Ak kúpite navyše tento model TP-Link TD-W9980B v slovenskom internetovom obchode Mironet, dostanete ako darček 400 mAh powerbanku za cenu 30 Euro.