Pri letných cestách do prírody úplne bežná situácia, máte vo vrecku mobil, ktorý z posledných síl signalizuje, že je takmer vybitý a najbližšia zásuvka je na míle ďaleko. Obdobná situácia môže nastať pri cestovaní, pri služobných cestách, alebo na dovolenke, kde síce elektrickú zásuvku k dispozícii máme, ale nevzali sme si zo sebou nabíjačku a kamarátova do Vášho mobilu nepasuje. Ak sú Vám podobné prípady dobre známe, pokračujte určite ďalej v čítaní tohto článku.
 power banka
Pred pár mesiacmi sa totiž na trhu objavila úplne nová nabíjačka, ktorá vyššie uvedené problémy vždy spoľahlivo vyrieši a navyše okrem telefónu dokáže dokonca nabiť aj sama seba a nepotrebuje k tomu žiadny zdroj elektrickej energie.
 
–        Jedná sa o externú batériu pre všetky mobilné zariadenia ako sú telefóny, alebo tablety.
–        Označuje sa a hovorí sa o nej, ako o power banke so solárnym panelom.
–        Solárny panel za bežného dňa dokáže batériu znovu a znovu dobíjať, vďaka slnečnému svitu.
–        Vďaka kapacite 5 000 mAh dokáže pomocou USB konektora rýchlo nabiť až dva mobilné telefóny súčasne, alebo tablety a ďalšiu elektroniku.
–        Unikátna solárna nabíjačka je veľmi malých rozmerov (12,6 x 7,1 mm) váži len 120 gramov a preto nie je problém ju schovať aj do malej príručnej batožiny, alebo do vrecka, a mať tak svojho energetického záchranca neustále pri sebe.
–        Stav nabitia a režim, v ktorej sa nabíjačka nachádza, signalizuje štvorica diód.
 nabíjení telefonu power bankou
Z týchto riadkov je úplne zrejmé, že až sa budete chystať na nejaký zaujímavý a dlhý výlet, do krásnej prírody, na dovolenku, služobnú cestu, alebo na dlhšie športové sústredenia, nezabudnite Jupí PowerVault Solar 500 prihodiť do svojho batohu. Budete mať tak neustále istotu, že zostanete nepretržite v spojení a tiež budete môcť, ak to bude situácia vyžadovať, použiť služby mobilnej navigácie.