THE SECRET
Nie je to vyslovene kniha pre podnikateľov, v každom prípade je jednoznačne aj pre nich. Je jednoducho pre každého, kto chce vo svojom živote niečo zmeniť. V tejto knižke vám kolektív autorov, ktorí sa rozumejú do vecí, ako napríklad zákon príťažlivosti a pozitívne myslenie, ukážu, ako správne myslieť tak, aby vám veci, ako sa hovorí, doslova padali z neba. Jediné, čo preto musíte urobiť je veriť a vyskúšať to. Na internete nájdete veľké množstvo príbehov o tom, ako práve táto kniha zmenila život mnohým ľuďom.
kufr s kancelářskými potřebami
Nielen tým so smrteľnou chorobou alebo problémami v láske, ale aj podnikateľom. Tých, ktorým sa veľmi nechce čítať knihy poteší, že je aj filmová verzia, ktorá je verejne dostupná. Odporúčame to pozrieť určite úplne každému bez ohľadu na to či podnikáte, alebo nie.
 
BOHATÝ OTEC, CHUDOBNÝ OTEC
Túto klasiku snáď ani netreba priveľmi opisovať. Už dlhé roky lomcuje rebríčky a dožadujú sa jej ľudia v každom kníhkupectve na svete. Taktiež je to kniha o tom, že sa v našom živote nezmení nič, pokiaľ sa nezmení naše myslenie. No tiež hovorí o tom, že bez práce rozhodne žiadne koláče nebudú. Okrem toho je dôležité premýšľať nad tým, ako sa niečo urobiť dá a čo pre to môžeme spraviť. Nie lamentovať nad tým, že na to nemáme peniaze a prostriedky.
 notebook Apple
AKO PODNIKAŤ ÚSPEŠNE
Ďalší skvost, ktorý je beznádejne vypredaný. Máte nápad za milión, no neviete, ako ho máte dosiahnuť? Táto kniha je akýmsi návodom, ktorý by mal zabrať na každého, kto má aspoň trochu pevnej vôle. Každý by chcel byť sám sebe pánom a takmer každý má strach z neúspechu, no niet sa čoho obávať. Všetko ide, keď človek chce.
práce v kanceláři 
SEDEM STRATENÝCH TAJOMSTIEV ÚSPECHU
Kniha, ktorá je taktiež plná nadčasových a úžasných myšlienok, nad ktorými je potrebné sa zamýšľať. Nie je pochýb, že myseľ je veľký nástroj, ktorým môžete dosiahnuť čokoľvek, ešte keď sa spojí so snom, veľký biznis je na dobrej ceste. Dozviete sa veľa aj o živote v konkurencii, ale hlavne o podnikaní. Tajomstvá úspešného podnikania sa ukrývajú práve v tejto knižke, tak jej dajte šancu vám ukázať, čo sa v nej skrýva a objavte to aj vo vnútri seba.