Nerezové zábradlie vždy upúta svojím bezchybným dizajnom, má čisté línie, maximálnu funkčnosť a odolnosť a dlhú životnosť, takže pri rozhodovaní o jeho realizácii je vždy vhodné uvažovať o kvalitnom materiáli. Nerez je stabilný kov, ktorý nemení tvar, nepodlieha žiadnym vplyvom, zachováva si svoj vzhľad po dlhé roky a preto sa využíva aj na realizáciu kvalitného, bezpečného a spoľahlivého zábradlia. Inšpiráciu, nezávislú cenovú ponuku, kompletný servis aj vrátane poradenstva Vám ponúka nerezove zabradlie cena. Na stránke nájdete možnosti jeho riešenia aj vrátane ponuky nerezového zábradlia so sklenenými výplňami, ktoré je ideálne pre balkóny, terasy, prípadne exteriérové prechody.

nerezové stĺpiky

Samotným základom nerezového zábradlia je vždy oceľový nerezový stĺpik, ktorý je špeciálne podľa požiadaviek legislatívy radený tak, aby bola zabezpečená bezpečnosť a spoľahlivosť zábradlie. Zábradlie musí byť v prvom rade oporou, podporou, musíme sa na neho spoľahnúť, určuje nám totižto miesto, ktoré je ešte bezpečné, kam môžeme a kam nemôžeme vstúpiť. Ponúkaná realizácia, poradenstvo, zameranie je vždy výsledkom korektnej dohody po prvotne zaslanej cenovej ponuke. Táto zohľadňuje rozmer zábradlia, množstvo použitého materiálu, či sa jedná o atypickú zákazku, či boli použité aj sklenené výplne a mnoho iných faktorov.

leštený nerez

Stále platí, že kvalita sa oplatí, aj keď vstupné náklady sú pri nereze o čosi vyššie ako napríklad pri obyčajnom hliníku. Nerez má svoje prednosti a z dlhodobého hľadiska množstvo výhod, aj vrátane dlhej životnosti, stálosti a udržania si vždy pôvodného estetického dizajnu. Ponuka je korektná a zameraná na výhodný pomer kvality a ceny. Údržba takéhoto zábradlia je jednoduchá, postačí Vám špeciálny prípravok na nerez, suchá handrička, občasné preleštenie, zbavenie prachu a výsledok je stále stabilný. Elegancia nerezu je prenesená aj do konštrukcie zábradlia, ktoré pôsobí v interiéri a v exteriéri moderne, elegantne a nadčasovo.