Spomínate si, kedy naposledy ste prežili naozaj vzrušujúce chvíle, plné iskrivých dotykov a slastných pocitov? Intímnosti medzi partnermi ich dokážu navodiť, no prežité v objatí cudzej ženy či muža a navyše bez následného sexuálneho styku dokážu vyburcovať a vybičovať emócie človeka až do búrlivého orgazmu.

Originálne nápady sú vítané

Erotické salóny majú náplň služieb práve v tomto smere, ponúknuť a aj dosiahnuť maximálne vzrušenie pri masáži zákazníka, ktorý si vyberie niektorý z ponúkaných typov, počnúc klasickou masážou až po trocha odvážnejšie spôsoby masírovania, napríklad veľmi vzrušujúcu masáž lingamu. V salóne vás privíta masérka, ktorú si online objednáte, erotická masáž šálka čaju či kávy vás povzbudí, potom sa prezlečiete do sárongu a v miestnosti s príjemnou exotickou vôňou a relaxačnou hudbou môže začať rituál.

Pozdrav „namaste“ je samozrejmosťou pri každej tantrickej masáži, spájame pri ňom ruky v úrovni srdca a vyjadrujeme jednotu tela a ducha. Masáže sú v réžii krásnych a šikovných dievčat a žien, ktorých šikovné ruky, nohy, prsia či ústa dokážu s nami, zákazníkmi, hotové zázraky. Vymasírujú z nás všetky negatívne pocity a pohladia telo, vzrušenie narastá každým hladkaním až do výbuchu pri orgazme. Pri masáži lingamu je to celkom prirodzené, takže netreba sa tomu brániť.

Za kvalitnú masáž sa vám poďakuje celé telo

Salóny sú otvorené pre každého zákazníka vo veku nad 18 rokov, musia byť zdraví, bez viditeľných známok nejakej kožnej či inej choroby, takisto musia byť aj triezvi či bez náznakov vplyvu nejakých omamných látok. Dôležité je spresnenie faktu, že v masážnych salónoch sa neposkytujú sexuálne služby. Po skončení rituálu vám ponúknu sprchu a trocha času na nasatie prežitých chvíľ. Rozlúčka s masérkou bude opäť v znamení pozdravu „namaste“ a odchádzať budete aj s malým darčekom ako spomienkou na príjemné, vzrušujúce chvíle v zajatí peknej a šikovnej masérky.