Aby ste sa mohli ponoriť do virtuálnej reality pri Vašich video hrách a vychutnať si každý okamih naplno, oplatí sa investovať do kvalitných slúchadiel. Medzi tie najkvalitnejšie a najžiadanejšie patria napríklad profesionálne herné slúchadlá HyperX Cloud X. S týmito slúchadlami zažijete neopakovateľný pocit z hry.
 
Konštrukcia:   Vlastná, veľmi odolná a príjemne pružná, konštrukcia je vyrobená z ocele s hliníkovou povrchovou matnou úpravou. Na hornej strane majú slúchadlá čierny pružný kryt s mäkkou čiernou podložkou pre pohodlné nosenie.
dívka se sluchátky a mikrofonem 
Náušníky:       Náušníky slúchadiel sú vyrobené zo špeciálnej pamäťovej peny, vďaka ktorej dokonale padnú a bezkonkurenčne sedia. U tohto modelu slúchadiel máte možnosť zvoliť pôvodný poťah náušníkov, teda z čiernej koženky, alebo vymeniť za náušníky s čiernym zamatovým poťahom. Ako koženka, tak i zamat vrátane dokonalého tvaru vlastných náušníkov, tlmí všetky zvuky a ruchy okolia. Náušníky sa dajú samozrejme posúvať a tak nastaviť podľa veľkosti hlavy.
 sluchátka a chytrý telefon
Príslušenstvo:             Súčasťou slúchadiel je tiež profesionálny, odnímateľný mikrofón s certifikáciou TeamSpeak. Mikrofón má zaručenú kompatibilitu s aplikáciami Discord, Skype, Ventrilo, Mumble a RaidCall. Ďalším príslušenstvom dodávaným ku slúchadlám je čierne puzdro, na ich uloženie, alebo prenášanie. Puzdro sa zatvára zipsom a je čiernej farby.
 
Zvuk a hlasitosť:        Samozrejmosťou týchto slúchadiel je zvuk na úrovni hi-fi. Vďaka kvalitnému meniču, si môžeme dopriať ak hutné basy, s vyváženými výškami, tak aj stredné tóny. Hlasitosť možno pohodlne regulovať na prívodnom kábli, pomocou regulačného kolieska. Kábel je dvojmetrový a je zakončený 3,5 mm koncovkou. Túto koncovku je možné upraviť vhodným nadstavcom.
 hra se sluchátky
Ak Vaše existujúce slúchadlá už dosluhujú, alebo si chcete kúpiť niečo naozaj kvalitného s najlepším pomerom výkonu a ceny, určite odporúčame tieto slúchadlá. Vhodné sú aj ako darček pre svojich blízkych a známych. Sú ľahké, perfektne sedia a veľmi príjemne sa nosia.