Vymyslieť plán podnikania, to je základ. Ten ale sám o sebe nestačí. Následne je potrebné sa do tohto zamýšľaného projektu reálne pustiť. Veľkou prekážkou však z časového a finančného hľadiska býva založenie vlastnej firmy.

V súčasnosti sú ale stále viac známejšie ready made spoločnosti a firmy na predaj https://41business.com/predaj-ready-made, ktoré tento úkon výrazne urýchlia a zjednodušia. Vlastne po podpise náležitých dokumentov môžete s vybranou firmou začať podnikať už o niekoľko hodín! Ide o firmy a spoločnosti, čo sú zapísané v Obchodnom registri, zaregistrované na daň z príjmov, majú zaplatené základné imanie a sú preto doslova „ready“ na rýchly štart podnikania.

  • Tento faktor oceňujú začínajúci podnikatelia, tak aj tí, čo sa chcú pustiť do nového projektu a hľadajú najkomfortnejší spôsob, ako sa dostať k novozaloženej spoločnosti, prípadne k nejakej spoločnosti s históriou.

mesto, biznis

Je to populárne riešenie, v dnešnej dobe čoraz známejšie. Tak ako aj v susedných krajinách, aj u nás sú dostupné tieto možnosti. A spolu s touto ponukou teda možnosť obísť často krát naozaj zdĺhavé úkony, ktoré vedú k založeniu vlastnej firmy.

  • Ready made spoločnosti sú vytvorené práve za týmto účelom. K predaju tým, ktorí majú záujem o hotové, novozaložené eseročky, s ktorými sa navyše nespájajú žiadne nevybavené pohľadávky.

podnikateľ, mesto

Tu sú hlavné prednosti ready made:

Majú pridelené IČO a DIČ, respektíve sú zapísané v Obchodnom registri a zaregistrované na daň z príjmov. Ide o jeden z faktorov, prečo sa dá s nimi veľmi rýchlo pustiť do plánovaných podnikateľských aktivít. Takisto majú splatené základné imanie a ponúkajú to najkomfortnejšie a najrýchlejšie riešenie pre záujemcov, čo chcú byť vlastníkom spoločnosti. Najčastejšie sa v ponuke stretávame so spoločnosťami s ručením obmedzeným. Sú pripravené, to znamená „ready“ k rýchlemu štartu podnikania.

Posted in Nezaradené