New York je jedno z najrušnejších miest civilizovaného sveta, jeho obyvatelia o tom určite vedia svoje. Zmeniť takúto situáciu a zabehnutý život toho miesta nie je jednoduché, možno povedať, skôr nereálne.
Mladí obyvatelia New Yorku tak počas voľna využívali služby, ktoré im poskytli posedenie, no ale hlavne alkohol, ktorý vraj u nich tlmí stres. Ale to sa môže zmeniť, pretože miesto alkoholických nápojov tam prišla na trh alternatíva s anxiolytickými účinkami, ktoré majú na človeka ukľudnúci a relaxačný vplyv.

žena

Kava-kava
Tento nápoj uvítali predovšetkým mladí ľudia, pritom veľmi pozitívne, dokonca uprednostňujú služby ponúkajúce tento nápoj pred alkoholom. Výhoda nápoju okrem iných vlastností spočíva i v tom, že ho môžete piť neobmedzene kedykoľvek a kdekoľvek, nie je zakázaný za volantom ani v práci, ani na verejnosti.  Ďalšiu výhodu opisujú ľudia, ktorí alkohol neznášajú zrovna najlepšie. Pri tomto nápoji si môžu posedieť, zrelaxovať, porozprávať sa s kamarátmi, pričom je k ich organizmu oveľa príjemnejší a citlivejší než alkohol, pritom má na ich psychiku uvoľnujúci, regenerujúci účinok.

město

•         Učinky tohto nápoja Kava-kava tak pôsobia na veľa ľudí žijúcich v New Yorku sympaticky.

bar

V podstate vravíme len o rozdrvenom koreni zmiešanom s vodou, no bez príchuti má divnú chuť. Preto by sa mal podávať s džúsom, ovocnou šťavou, alebo podobným ochuteným nápojom. Za to jeho účinky však pôsobia veľmi príjemne.
Dnešná doba, či skôr dnešní mladí ľudia spejú k názoru, že chodiť do barov, piť alkohol, to už tu dávno bolo, prestáva to byť pre nich lákavé i zaujímavé, navyše sa chcú vyhnúť nepríjemnosti spojenej s rannou nevoľnosťou, čiže „opicou“ a takisto zbytočným problémom či pokutám za nafúkanie ostatkového alkoholu. Chcú si posedieť s priateľmi v kľudnom prostredí, v New Yorku je také prostredie raritou. Preto sú veľmi radi, ak dnes môžu zájsť do prevádzky, kde by si posedeli so známymi, zabavili sa, no pritom v uvoľnujúcej atmosfére, ktorú im dopraje i tento, po novom obľúbený nápoj, s názvom Kava-kava.