Určite ste už počuli o zdravých a bezpečných, prírodných metódach na zlepšenie vzhľadu a zdravia. Aj keď ide o zdravie a krásu, ľudia viac uprednostňujú umelé a drahé produkty. Azda preto, lebo si myslia že takéto drahé produkty zaručene zaberú. Pravda je ale často niekde úplne inde a každý si môže užívať pocit väčšej krásy len vďaka prírodným produktom. Často ani nejde o „produkty“ v pravom slova zmysle ale o jednoduché veci, ktoré má v kuchyni azda každý. Tu je teda náš zoznam 5 tipov pre vašu krásu, ktoré zaručene musíte vyskúšať:

krásná dívka

1.       Zdravšie nechty– Ak si dávate pričasto robiť nechty je tu šanca, že ste už zakúsili aké je to mať suché, slabé nechty. Väčšina chemikálií používaných na nechty sú silné a agresívne chemikálie, poškodzujúce tkanivá nechtov. Vyskúšajte radšej vajíčka a med. Potrite si nimi nechty a nechajte pôsobiť na zlepšenie stavu vašich nechtov.

2.       Vypoťte sa– Potenie sa je veľmi zdravé a prospešné pre vašu pokožku. Samozrejme sa po tom nesmiete zabudnúť umyť. Či už ide o saunu alebo intenzívne cvičenie, pot vám pomôže získať pokožku vašich snov. Tak teda neváhajte a prepoťte sa ku kráse.

modelka

3.       Med– Hladká a krásna pokožka môže byť vaša vďaka medu. Med použitý ako pleťová maska vám to zaručí. Med je prírodný antibakteriálny prostriedok, ktorý ničí akné ale taktiež lieči jazvy. Jednoducho si potrite tvár medom a nechajte pôsobiť aspoň 10 minút.

4.       Povedzte zbohom kruhom pod očami– Ak vás trápia kruhy pod očami máme pre vás riešenie. Je ním petržlen. Bylinka bohatá na vitamín K vás ich zbaví ak si ňou budete potierať priestor pod očami.

hezká dívka

5.       Naparte sa– Pred použitím akejkoľvek masky na pleť sa predtým starostlivo naparte horúcou parou. To otvorí vaše póry a zefektívny účinky každej masky.
Ako vidíte zlepšiť stav svojej pokožky a tím aj zvýšiť svoju atraktivitu je jednoduché. A hlavne môže byť aj prírodné. Využívajte alternatívy k agresívnym chemikáliám a využívajte veci, ktoré nám dala príroda.