Ste fanúšikom rôznych relaxačných služieb a radi si užívate? Potom je pravdepodobné, že vám neunikla téma tantrické masáže. Tá predstavuje konkrétne postupy, ktoré využívajú sexuálnu energiu k odstráneniu negatívnych fyzických a psychických blokov. Senzuálnymi dotykmi sa následne uvoľňuje telo a myseľ.

  • Ak to túžite prežiť na vlastnej koži, v takom prípade navštívte tantra massage bratislava a výsledkom bude načerpanie nových životných síl spoločne s veľmi príjemným pôžitkom.

masážna posteľ, kvety

Konkrétne vravíme o práci so sexuálnou energiou do podoby, aby priniesla vytúžený výsledok, čiže telesné a emočné uvoľnenie. Uvoľnia sa takisto bloky súvisiace s našou sexualitou a erotickou fantáziou. Hoci má tato masáž veľmi blízko k tej erotickej, je v nej citeľný rozdiel oproti tej, ktorú poskytuje iné odvetvie (sex ponuky). Princípom masáží v tantra salóne je používať senzuálne dotyky po celom tele, takisto v oblasti intímnych partií.

žena, masérka

Cieľom zákazníka je zasa vedieť túto energiu prijímať. A je to veľmi príjemné. K tomu je však potrebný úvodný rituál namaste a tiež súkromné, útulné a čisté prostredie. Skrátka atmosféra, v ktorej zahodíte úvodnú nervozitu či možno ostych. Následne budete schopní precítiť neopísateľné čaro každého jedného dotyku z rúk príťažlivej masérky.

  • Tantra salón však disponuje bohatou ponukou dostupných služieb a praktík. Okrem „classic“ môžete skúsiť napríklad „body to body“, pri akej masérka používa svoje telo a kĺže sa ním po tele zákazníka.

Na základe opísaných možností tak energiu môžete cítiť nielen z rúk, ale aj z tela atraktívnej darkyne, ktorá sa vášho tela dotýka svojimi senzuálnymi pohybmi.

Návštevníkmi tantra salóny môžu byt dokonca páry, ktoré si vyberú špeciálnu masáž určenú pre dvojice. V ponuke si nájde každý to svoje, či už vravíme o začiatočníkovi, alebo o znalcovi a fanúšikovi tantrických masáží, ktorý hľadá opäť nové a zaujímavejšie pôžitky.

Posted in Nezaradené