·         Ak ste si mysleli že vo svete smartfónov vás nič neprekvapí ste na omyle. Neustále prichádzajú nové značky a my  si pomaly musíme  zvykať. Medzi prichádzajúce značky môžeme zaradiť aj smartphon  názvom BLUBOO pod kategóriu S8. Poďme sa pozrieť na to čo na tento smartfón prinesiem a či bude táto vlajková loď vodným konkurentom pre ostatné značky smartfónov.
 dotykový mobil
 Na začiatok musím spomenúť že tento smartphone sa dá kúpiť v troch neobyčajných farbách. A to buď v modrej , čiernej alebo striebornej. Poďme ale na samotný výkon tohto smartfónu. Začneme pekne od začiatku. BLUBOO S8 ponúka 6 palcový full hd displej s pomerom strán 18 :9. Ak by ste hľadali pod displejom čítačku odtlačkov hľadali by ste ju márne . Táto čítačka je na zadnej strane , pre lepšiu manipuláciu zo smartphonom .
 plyšáci a mobily
·         Poďme ale na samotný výkon tohto smartfónu. BLUBOO S8 by mal pracovať pod pamäťová RAM 4 GB a s vnútornou pamäťou 64GB s reálnym využitím päťdesiatych dvoch gigabajtov. Obsah balenia tohto smartfónu nie je naozaj preplnený. Okrem smartfónu tam nájdete aj záručný list, knižočku s nastaveniami dva USB kábel, 2 USB c káble a ochranný kryt.
 bruneta u kávy
Ak sa pýtate na samotnú cenu tohto smartfónu tak cena sa pohybuje okolo 150 dolárov. Za túto cenu si zakúpite výkonný smartphone ktorý má 4gb RAM 64 gigovú operačnú pamäť. Toto sú všade informácie ktoré sú dostupné a ďalšie informácie Zatiaľ nie sú známe. Či Však tento smartphone vstúpi na návšteve Budeme vedieť niekedy v polovici tohto roka. Avšak môžem povedať že tento smartfón môžeme zaradiť do vyššej strednej triedy keď ho má výborný výkon a väčší displej. Avšak to sú len moje prvotné dojmi , No pri ďalších informáciách sa to môže zmeniť. Ak sa však pýtate či tento smartfón môže byť silným konkurentom Môžem vám odpovedať že áno. Tento smartphone sa môže zaradiť do vyššej strednej triedy aj vďaka väčšiemu displeju silnejšie batérie alebo väčšiemu výkonu.