Považujem sa za človeka, ktorý priam až chorobne lipne na všetkých maličkostiach. Áno, ja viem, že to nie je dobré a že to mnohí ľudia považujú v istom zmysle dokonca za choré. Ale ja skutočne rada prisudzujem význam veciam, ktoré sú úžasné a dobré. Pretože mi je jasné, že aj keď si myslím, že všetko funguje tak ako má, ako náhle začnete všetkému prestať prisudzovať význam, stratia ho. A ja rada vidím svet veselý a plný farieb. Pre mňa má význam aj kúpiť si peknú handru na utieranie prachu. Práve preto sa musíte zamyslieť nad tým, čo je pre nás naozaj dôležité. Pre mňa je teda dôležité úplne všetko, ako som vám práve ukázala.

zábradlí z nerezu

Preto sa môj manžel chytal za hlavu, keď sme sa rozhodli, že začneme prerábať dom. Aj keď sa mu páčilo, že sa dokážem zo všetkého tešiť, neznamená to, že nechcel aj niečo iné. Že nechcel, aby som sa skutočne zamerala aj na to, že veci musíme brať ako samozrejmosť. Mne však žiadnu radosť nezoberie a neexistuje, aby som sa netešila z toho, že máme krásne nerezové zábradlia. Pretože aj keď by sme sa možno nemuseli zamýšľať práve nad týmto, ja som si na istom. A chcem, aby sa on tešil so mnou.

nerezové zábradlí

Viem, že mnohí ľudia to neberú ako príliš veľký doplnok do bytu či domu, ja to však vidím úplne inak práve preto, že to vyzerá tak dobre a že si myslím, že sa na to môže človek skutočne spoľahnúť. Nielen, že to vyzerá neuveriteľne, ale je to aj akýsi symbol bezpečnosti, pretože práve toto vytvorí z každej domácnosti moderný domov. Takže, prečo by ma to nemalo tešiť? Podľa mňa by to teda malo tešiť aj vás všetkých, prečo nie? Veď život je tu na to, aby sme sa z neho tešili a nie aby sme len zúfali nad všetkým, o čo postupne prichádzame. Aspoň to je teda môj osobný názor a nevidím dôvod, prečo to ďalej riešiť. Teraz už ide skutočne iba o nás, no nie? Takže sa zamerajte na každý doplnok, ktorý máte a prečo nie?

Posted in Nezaradené