Dobrá obchodná prezentácia môže byť najrýchlejším a najkratším spôsobom, ako poskytnúť svojim klientom veľa informácií. Kombináciou smartfónu a tabletu so správnymi aplikáciami Android môžete zabezpečiť, aby ste vždy mali prístup k vašim prezentáciám  keď ich potrebujete. Niektoré aplikácie vám dokonca umožňujú vytvárať a upravovať prezentácie od začiatku priamo na vašom mobilnom zariadení. Výber aplikácie na prezentáciu pre Android  závisí od vašich individuálnych potrieb. Prečítajte si viac o piatich najlepších.
podnikatel s tabletem

1.       MightyMeeting (zdarma)

MightyMeeting je výkonný nástroj na zdieľanie prezentácií pre tablety so systémom Android. Ak ho chcete použiť, najprv vytvorte prezentáciu programu PowerPoint na svojom stolnom počítači a potom použite aplikáciu MightyMeeting, aby ste prezentáciu nahrali do cloudu. Ako náhle je online, vaši kolegovia alebo zamestnanci sa môžu pripojiť k virtuálnej schôdzke, aby si prezreli vašu prezentáciu kdekoľvek – či už sú v rovnakej miestnosti s vami, alebo sú na opačnom konci sveta. Diváci môžu sledovať prezentáciu, potom diskutovať a zdieľať vlastné snímky. Môžete dokonca otvoriť interaktívnu tabuľu na zdieľanie poznámok, schém a nákresov. Po skončení stretnutia môžete poslať celú prezentáciu ako dokument PDF na neskoršiu kontrolu.
pracovní zařízení

2.       Microsoft PowerPoint (zdarma)

Pomocou známej aplikácie Microsoft PowerPoint môžete vytvárať, upravovať, prezerať a zdieľať prezentácie. Zobrazenie prezentácie je prístupné na ľubovoľnom zariadení, čo uľahčuje vytváranie atraktívnych prezentácií. Ak máte Office 365, vaše prezentácie môžu byť synchronizované na viacerých zariadeniach.

3.       PowerPoint Keynote Remote (zdarma)

Aplikácia PowerPoint Keynote Remote zmení smartphone na inteligentné diaľkové ovládanie pre prezentácie programu PowerPoint a Keynote. Používa Bluetooth alebo Wi-Fi na pripojenie telefónu a počítača, potom vám umožní používať telefón na ovládanie prezentácie. Presúvanie snímok, ovládanie hlasitosti. Táto aplikácia umožňuje zobraziť, ktorý snímok prichádza ďalej, aby ste mohli usporiadať svoje myšlienky a dáva vám súkromný prístup k vašim poznámkam pre každú snímku, aby sa prezentácia udržala v pohybe. Aplikácia tiež umožňuje používať váš prst ako virtuálny laserový ukazovateľ na zvýraznenie konkrétnych slov alebo obrázkov vo vašej prezentácii. PowerPoint Keynote Remote je kompatibilný s počítačmi Mac a Windows.

4.        Google sliders (zdarma)

Umožňuje vám vytvárať, upravovať, zobrazovať a zdieľať prezentácie. Môžete prezentovať priamo z vášho smartfónu alebo tabletu, a to buď pripojeného k monitoru alebo prostredníctvom naplánovaného videohovoru. Dokáže dokonca otvárať, upravovať a ukladať súbory programu PowerPoint.
práce na tabletu

5.       Presentation Timer Pro (spoplatnené)

Dobrá prezentácia by mala byť stručná. To je dôvod, prečo by aplikácia ako napríklad Presentation Timer Pro, mohla byť užitočná. Aplikácia môže váš smartphone zapnúť do šikovného časovača, ktorý vám povie, koľko času trvala vaša prezentácia. V priebehu prezentácie automaticky umlčí váš telefón, aby ste sa uistili, že nebudete prerušený. Ak chcete aplikáciu použiť, stačí zadať čas ako dlho by mala vaša prezentácia prebiehať, a nastaviť smartphone. Zobrazí sa odpočítavanie zostávajúceho času, aktuálneho času a grafického zobrazenia vášho postupu. Týmto spôsobom môžete urýchliť prezentáciu keď zaostávate alebo spomalíte ak máte trochu času navyše.