1. Ošetrujte svoju pleť ráno aj večer
Vaša pleť potrebuje starostlivosť neustále, no občas dôležité je správne ju hydratovať hlavne v tomto období, keď je vysušená a plná nedokonalostí. Nepotrebujete k tomu nič špeciálne, stačí, keď budete používať rovnaké produkty, samozrejmosťou je meniť nočný krém za denný. Doprajte jej jednoducho to, čo nutne potrebuje.
 
2. Doprajte si peeling
Nielen pleti, ale aj celého tela. V drogériách nájdete celú kopu možností, z ktorých si môžete vybrať, ale môžete skúsiť aj domáce recepty. Napríklad zo zeleného čaju a kokosového oleja. Nechajte sa inšpirovať od Vašich kamarátok alebo stavte na Vašu obľúbenú značku.
 dívka v černém klobouku
3. Krémujte, krémujte, krémujte
Po dôkladnom peelingu nikdy nezabudnite celé telo dôkladne nakrémovať, aby nebolo vysušené. Mnohí ľudia krémy síce neobľubujú, no ak si zaobstaráte nejaký s Vašou obľúbenou vôňou, zaručene sa tohto odporu zbavíte. Okrem toho, po pár dňoch na svojom tele uvidíte, že to jednoducho miluje.
 
4. Pite veľa vody
Myslíme, že túto radu netreba nejako zvláštnejšie opisovať, o pravidelnom pitnom režime sa toho napísalo už naozaj dosť. Dôležité je piť v pravidelných intervaloch, stiahnite si aplikáciu alebo si nastavte budík. Garantujeme Vám, že Vaša pleť ocení prísun tekutín tiež. Zároveň aj Vaše telo, ktoré bude omnoho zdravšie a plné energie.
 žena ve sprše
5. Medové pery
V tomto období má veľa žien problémy nielen so suchou pleťou a telom, ale aj s popraskanými perami. Okrem bežného pravidelného používania balzamu je výborný pomocník med. Natrite si tenkú vrstvu na spodnú aj vrchnú peru a už po prvej aplikácii budete cítiť zmenu. Ale pozor, budete ešte sladšia ako doteraz.
 
6. Vlažná voda je pre vlasy top rozhodnutím
Príliš teplá voda spôsobuje nadmernú tvorbu lupín a rýchle mastenie vlasov, čo v období, ktorého súčasťou sú čiapky, vôbec nie je dobré. Umývajte si vlasy vlažnou vodou, najlepšie takou studenou, akú na nich znesiete. Pokožka na hlave sa stiahne a nebude produkovať toľko mazu.
 
7. Cíťte sa krásna v každom období
Možno je to v zachmúrenom a škaredom počasí ťažšie, ako keď svieti slniečko, no môžete mať krásny deň kedykoľvek. Stačí sa trošku usmiať.