Príklad mobilného domu s menšou, no napriek tomu postačujúcou výmerou, kde je všetko, čo potrebujete, je Mobilný dom Sunsseker WA 6. Pekne a útulne zariadený, ladený do svetlej farby, s dvoma spálňami a obývacou časťou s kuchynským kútikom. To všetko, ba čo viac, sa vám zmestí do tohto mobilného domčeka úplne pohodlne. Obývacia časť má sedaciu súpravu v tvare do „U“, kde sa v miestach pod sedačkou nachádza aj úložný priestor. Pohodlne sem môžete poukladať veci, ktoré budete potrebovať, alebo budete chcieť mať po ruke. Domček je veľmi útulný, no napriek tomu veľmi dobre a prakticky riešený. Hovoríme prvé, ÁNO!

mobilný dom interiér

Konkrétne tento mobilný dom má aj dve samostatné spálne. V jednej je manželská posteľ a šatníková skriňa, kde si úplne pohodlne poukladáte šaty, ktoré práve potrebujete. Druhá izba je myslená ako detská izba a nájdete v nej poschodovú posteľ. Okrem toho nechýba aj kuchynský kút s drezom a plynovým varičom a malú kúpeľňa so sprchovým kútom, wc a umývadlom so skrinkou na nejaké tie hygienické veci. Mobilný dom má teda všetko to, čo človek potrebuje k základnému pohodlnému životu a ubytovaniu. Dá sa použiť najmä na sezónne bývanie buď ako chatka alebo domček na rekreačnom pozemku, či záhrade. Výhodou je, že ho môžete doviesť a postaviť tam, kam potrebujete, na svoj pozemok, samozrejme, a to pre vás predajca dokáže zabezpečiť. Hovoríme aj druhé, ÁNO!

dom v prírode

Mobilný dom má veľmi špecifický charakter a keďže nejde tak úplne o stavbu, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že naň nebudete potrebovať ani žiadne stavebné povolenie. Mobilné domy sa predávajú zariadené a privezú vám ho aj na miesto. Podmienky dopravy a inštalácie domu si určite zistite u predajcu. Mnohé modely sú po menších úpravách vhodné aj na celoročné bývanie alebo na upravenie na prevádzku, či salón. Jednoducho, veľmi rýchle, praktické, útulné a finančne priaznivé riešenie! Hovoríme aj tretie, ÁNO pre mobilné domy!

Posted in Nezaradené