Manikúra každej ženy je jej vizitkou. Preto by sme nemali zabúdať na dostatočnú starostlivosť o naše ruky. Sú totiž na očiach takmer pri každej našej činnosti. Na to, aby bolo o naše nechty a ruky adekvátne postarané, potrebujeme aj vhodné a kvalitné produkty. Presne také vám ponúka obľúbený e-shop www.d-nails.sk. V sortimente D-nails nájdete všetko, čo pri úprave nechtov budete potrebovať. Veľmi obľúbené sú vysokokvalitné led gély FIBERGLASS. Sú to jednofázové UV/LED gély, ktoré nespôsobujú pálenie a sú vhodné aj pre také nechty nails https://www.d-nails.sk/, na ktoré je problém naniesť bežný gel.

káva v ruke

Veľkým hitom sú aktuálne trblietavé modelovacie gély, ktoré sa postarajú o nádherný efekt na nechtoch. Samozrejmosťou je aj naozaj pestrá ponuka produktov určených na zdobenie nechtov. Vyberte si z mnohých pútavých kamienkov rôznych farieb, veľkostí a tvarov. Fantázii sa predsa medze nekladú. Nezastavujte sa pri fádnej úprave a doprajte si z času na čas aj trochu extravagancie, s ktorou budete neprehliadnuteľná. Jemnejšie pôsobí aplikácia glitrov, no tiež dokáže značne zaujať. Keďže aj tie nájdete vo všemožných farebných odtieňoch, môžete ich dokonale zladiť so spoločenskými šatami pri významnej príležitosti, ale aj s obľúbeným outfitom vo všedný deň, pretože nepotrebujete špeciálnu príležitosť na to, aby ste zažiarili.

dámske nechty

Mnoho manikérok ponúka aj doplnkové služby vo svojom salóne a zvyčajne to býva aplikácia umelých mihalníc. Práve preto vám e-shop D-nail ponúka aj všetko, čo potrebujete pri aplikovaní nových, či doplnení starších umelých mihalníc. V e-shope D-nails nájdete kvalitnú značku Ardell, s ktorou budú vami lepené mihalnice držať dlho a spoľahlivo. Je len na vás, či si zvolíte kompletné mihalnice alebo jednotlivé trsy. S výsledkom budete spokojné vy, ale aj vaše klientky. Prezrite si ponuku D-nails a nakúpte všetko pre váš salón za skvelé ceny.

Posted in Nezaradené